E30RA-I-MW400-N
- Manufacturer Part Number:
- E30RA-I-MW400-N
- Manufacturer/Brand:
- Focus LCDs
- Part of Description:
- 3.0" TFT IPS MIPI DSI
- Stock Condition:
- 11
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Focus LCDs
- Product Category :
- LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- ST7701S
- Diagonal Screen Size :
- 3" (76.20mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 480 x 854
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- MIPI DSI
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Non-Touch
- Viewing Area :
- 37.52mm W x 66.08mm H