FAN1587AT15
- Manufacturer Part Number:
- FAN1587AT15
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 125°C
- Package / Case :
- TO-220-3
- Supplier Device Package :
- TO-220-3
- Voltage - Input :
- 2.4V ~ 12V
- Voltage - Output :
- 1.5V