CAB-OM3-LC-ST-30M-S
Manufacturer Part Number:
CAB-OM3-LC-ST-30M-S
Manufacturer/Brand:
ATGBICS® by Approved Technology Ltd
Part of Description:
FIBER OPTIC CBL-ST/UPC MULT 30M
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Fiber Optic Cables
1st Connector :
2nd Connector :
ST/UPC
Cable Diameter :
0.12" (3.0mm)