R422110030
- Manufacturer Part Number:
- R422110030
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- ATTENUATOR : TNC 10DB 6GHZ 100W
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 10dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 6 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- TNC In-Line Module
- Power (Watts) :
- 100W
- Product Status :
- Active
Hot News
Latest News
- Streamlining Electronic Component Procurement: The ICChipMall Advantage
- The Rise of eMCP Chips: ICChipMall's Role in Supporting Next-Gen Devices
- Navigating Semiconductor Shortages: How ICChipMall Ensures Supply Chain Resilience
- Navigating the Challenges of Semiconductor Shortages: Solutions and Strategies
- The Rise of E-Mobility: How Semiconductors Power the Electric Vehicle Revolution
- How to Select Reliable Electronic Components for Your Projects: A Guide for Engineers and Buyers
- The Future of Semiconductor Technology: Emerging Trends and Innovations
- How to Streamline Semiconductor Procurement and Enhance Supply Chain Efficiency
- The Future of eMMC Storage: Why It's Still Relevant in 2025
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| R4220 | Microchip Technology | 5,465 | DIODE GEN PURP 200V 125A DO205AA |