5250BL15B100001E
- Manufacturer Part Number:
- 5250BL15B100001E
- Manufacturer/Brand:
- Johanson Technology
- Part of Description:
- BALUN 5.15-5.35GHZ 50/100 0805
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Johanson Technology
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 5.15GHz ~ 5.35GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm
- Insertion Loss (Max) :
- 1.2dB
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Phase Difference :
- 180° ±10°
- Product Status :
- Obsolete
- Return Loss (Min) :
- 9.5dB
Hot News
Latest News
- Streamlining Electronic Component Procurement: The ICChipMall Advantage
- The Rise of eMCP Chips: ICChipMall's Role in Supporting Next-Gen Devices
- Navigating Semiconductor Shortages: How ICChipMall Ensures Supply Chain Resilience
- Navigating the Challenges of Semiconductor Shortages: Solutions and Strategies
- The Rise of E-Mobility: How Semiconductors Power the Electric Vehicle Revolution
- How to Select Reliable Electronic Components for Your Projects: A Guide for Engineers and Buyers
- The Future of Semiconductor Technology: Emerging Trends and Innovations
- How to Streamline Semiconductor Procurement and Enhance Supply Chain Efficiency
- The Future of eMMC Storage: Why It's Still Relevant in 2025
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 5250 | Keystone Electronics Corp. | 40,688 | BATT CONTACT SOLID D SOLDER LUG |
| 5250 | Interlight | 9,452 | Replacement for At&t 5250 Replac |
| 5250 | Adafruit | 25 | 128MB MICRO SD MEMORY CARD |
| 5250 | Bourns, Inc. | 9,484 | FIXED IND 100UH 2A 216 MOHM TH |
| 5250 | Pomona Electronics | 8,174 | TEST CLIP SOIC 8 (2 X 4) |
| 5250 | Construction Electrical Products | 10 | CEP 3800 LUMEN LED STUBBY, 50W, |