ANT-MAG-B50-RPS
- Manufacturer Part Number:
- ANT-MAG-B50-RPS
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity
- Part of Description:
- BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- TE Connectivity
- Product Category :
- RF Accessories
- Accessory Type :
- Magnetic Base
- For Use With/Related Products :
- MAG-1 Series
- Product Status :
- Active
Hot News
Latest News
- Streamlining Electronic Component Procurement: The ICChipMall Advantage
- The Rise of eMCP Chips: ICChipMall's Role in Supporting Next-Gen Devices
- Navigating Semiconductor Shortages: How ICChipMall Ensures Supply Chain Resilience
- Navigating the Challenges of Semiconductor Shortages: Solutions and Strategies
- The Rise of E-Mobility: How Semiconductors Power the Electric Vehicle Revolution
- How to Select Reliable Electronic Components for Your Projects: A Guide for Engineers and Buyers
- The Future of Semiconductor Technology: Emerging Trends and Innovations
- How to Streamline Semiconductor Procurement and Enhance Supply Chain Efficiency
- The Future of eMMC Storage: Why It's Still Relevant in 2025
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| ANT-01-R | Circuit Design | 10 | 434 MHZ ANTENNA WITH COAX CABLE |