AMF-3F-07250775-20-13P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-07250775-20-13P
- Manufacturer/Brand:
- Narda-MITEQ
- Part of Description:
- IC AMP GPS 7.25GHZ-7.75GHZ MOD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Narda-MITEQ
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Gain :
- 34dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2dB
- P1dB :
- 13dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V