42-CBSA-2.0X2.0X0.4
Manufacturer Part Number:
42-CBSA-2.0X2.0X0.4
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD