48-CBSA-2.5X3.25X0.4
- Manufacturer Part Number:
- 48-CBSA-2.5X3.25X0.4
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 3.25" T/H
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 3.250" (82.55mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)