80-CBSA-2.5X3.75X0.8
Manufacturer Part Number:
80-CBSA-2.5X3.75X0.8
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2.5" X 3.75" SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD