53-CBSA-3.5X7.5X0.5
Manufacturer Part Number:
53-CBSA-3.5X7.5X0.5
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 3.5" X 7.5" T/H
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
7.500" (190.50mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD