R577F43005
Manufacturer Part Number:
R577F43005
Part of Description:
DPDT RAMSES SMA 26.5GHZ LATCHING
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Frequency Range :
0Hz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.7dB (max)
Isolation :
50dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
  • Analog Devices, Inc.
    IC RF SWITCH SPDT 2.7GHZ 6DFN
  • MACOM Technology Solutions
    IC RF SWITCH SPDT 20GHZ