R577313002
Manufacturer Part Number:
R577313002
Manufacturer/Brand:
Radiall USA, Inc.
Part of Description:
DPDT RAMSES SMA 3GHZ FAILSAFE 28
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Switches
Circuit :
DPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 3GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.2dB (max)
Isolation :
80dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
3GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
    BAN2 U-LINK SPL AMD BLUE D12MM
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD GRE
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD RED
Catalog related products
  • Analog Devices, Inc.
    IC RF SWITCH SPDT 2.7GHZ 6DFN
  • MACOM Technology Solutions
    IC RF SWITCH SPDT 20GHZ