R577123000
Manufacturer Part Number:
R577123000
Part of Description:
DPDT RAMSES N 12.4GHZ FAILSAFE I
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Frequency Range :
0Hz ~ 12.4GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.5dB (max)
Isolation :
60dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Test Frequency :
12.4GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
  • Analog Devices, Inc.
    IC RF SWITCH SPDT 2.7GHZ 6DFN
  • MACOM Technology Solutions
    IC RF SWITCH SPDT 20GHZ