GQM1555C2D2R3WB01J
- Manufacturer Part Number:
- GQM1555C2D2R3WB01J
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- CAP CER 2.3PF 200V C0G 0402
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.