P276HL472M275CL40J
- Manufacturer Part Number:
- P276HL472M275CL40J
- Manufacturer/Brand:
- KEMET
- Part of Description:
- 4.7NF AC 20V
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.