CLM1C03120
- Manufacturer Part Number:
- CLM1C03120
- Part of Description:
- CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,N1,
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 102 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- 75°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max