LFP1100-B4NMB
Manufacturer Part Number:
LFP1100-B4NMB
Manufacturer/Brand:
SICK
Part of Description:
SEN LVL LFP CUBIC 3/4 NPT
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
SICK
Product Category :
Sensor, Transducer Amplifiers
Amplifier Type :
Liquid Level
Current - Supply :
100 mA
Mounting Type :
Cable
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C (TA)
Output Type :
NPN / PNP
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
12V ~ 30V