LFP1200-B4NMB
Manufacturer Part Number:
LFP1200-B4NMB
Part of Description:
SEN LVL LFP CUBIC 3/4 NPT
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Supply :
100 mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C (TA)
Voltage - Supply :
12V ~ 30V