SR07P110
- Manufacturer Part Number:
- SR07P110
- Part of Description:
- RELAY SAFETY 3PST 4A 110V
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Coil Voltage :
- 110VAC
- Contact Rating (Current) :
- 4 A
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Obsolete
- Release Time :
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max