SP-L-0200-103-3%-RH
Manufacturer Part Number:
SP-L-0200-103-3%-RH
Part of Description:
SENSOR LINEAR 200MM CONNECTOR
Stock Condition:
39
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Linear Range :
0 ~ 200.00mm (0 ~ 7.87")
Linearity :
±3%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%