SP-L-0750-203-3%-MP
Manufacturer Part Number:
SP-L-0750-203-3%-MP
Part of Description:
SENSOR LINEAR 750MM PC PIN
Stock Condition:
10
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Linear Range :
0 ~ 750.00mm (0 ~ 29.53")
Linearity :
±3%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
20 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%