S-5844A55CB-I4T1U3
- Manufacturer Part Number:
- S-5844A55CB-I4T1U3
- Manufacturer/Brand:
- ABLIC
- Part of Description:
- THERMOSTAT OPEN DRAIN SNT4A
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- ABLIC
- Product Category :
- Thermostats - Solid State
- Accuracy :
- ±2.5°C
- Current - Output (Max) :
- 10mA
- Current - Supply :
- 180nA
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output :
- Output Function :
- /OverTemp
- Output Type :
- Open Drain
- Package / Case :
- 4-SMD, Flat Leads
- Product Status :
- Active
- Selectable Hysteresis :
- No
- Supplier Device Package :
- SNT-4A
- Switching Temperature :
- Trip Temperature Threshold :
- Voltage - Supply :
- 1.65 V ~ 5.5 V