NZA-355-455-CGA
- Manufacturer Part Number:
- NZA-355-455-CGA
- Manufacturer/Brand:
- Desco
- Part of Description:
- REFLOW NOZZLE CGA 35.5MMX45.5MM
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Desco
- Product Category :
- Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
- Diameter :
- For Use With/Related Products :
- Scorpion Rework System
- Height :
- Length :
- 1.398" (35.50mm)
- Product Status :
- Active
- Temperature Range :
- Tip Chip Size :
- Tip Shape :
- Nozzle
- Tip Type :
- Rework
- Width :
- 1.791" (45.50mm)