CT2147-100-9
- Manufacturer Part Number:
- CT2147-100-9
- Part of Description:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 39.4"
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Cable Length :
- 39.4" (1000.00mm)
- Contents :
- 1 Lead, White
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Ratings :
- CAT II 600V
- Voltage - Rated :
- 600V
- Wire Gauge :
- 18 AWG
|---|---|---|---|
| CT2100 | Dialight | 6,176 | LINKING CABLE 2WAY F-F 100MM |