PS-500-150-GY-S
- Manufacturer Part Number:
- PS-500-150-GY-S
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.5 IN W
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Gray
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)