FJH-20-D-03.94-4
Manufacturer Part Number:
FJH-20-D-03.94-4
Manufacturer/Brand:
Samtec, Inc.
Part of Description:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
3.940" (100.08mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
20
Pitch :
0.020" (0.50mm)