FJ-10-R-49.00-4
- Manufacturer Part Number:
- FJ-10-R-49.00-4
- Part of Description:
- 1MM FLEX CABLE JUMPER
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Length :
- 49.0" (1244.6mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)