B57213P0220M351
- Manufacturer Part Number:
- B57213P0220M351
- Part of Description:
- ICL 22 OHM 20% 4A 14.5MM
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current - Steady State Max :
- 4 A
- Diameter :
- 0.571" (14.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 22 Ohms
- R @ Current :
- 200 mOhms
- Tolerance :
- ±20%