B57234S0220M000
- Manufacturer Part Number:
- B57234S0220M000
- Manufacturer/Brand:
- EPCOS (TDK)
- Part of Description:
- THERMISTOR NTC 22OHM 3300K
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- EPCOS (TDK)
- Product Category :
- Inrush Current Limiters (ICL)
- Approval Agency :
- UL
- Current - Steady State Max :
- 4 A
- Diameter :
- 0.591" (15.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 22 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%