ASRSFSRSF12K203B
Manufacturer Part Number:
ASRSFSRSF12K203B
Manufacturer/Brand:
JST
Part of Description:
JUMPER SRSF-91T-250AS X2 8"
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
JST
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
12 AWG