PJSD15CW-AU_R1_000A1
- Manufacturer Part Number:
- PJSD15CW-AU_R1_000A1
- Manufacturer/Brand:
- PANJIT
- Part of Description:
- SOD-323, TVS/ESD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- PANJIT
- Product Category :
- TVS Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 75pF @ 1MHz (Max)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-90, SOD-323F
- Power - Peak Pulse :
- 350W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.72V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 29V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V (Max)