G125-MC15005M1-0150F1
- Manufacturer Part Number:
- G125-MC15005M1-0150F1
- Manufacturer/Brand:
- Harwin
- Part of Description:
- CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 50POS
- Stock Condition:
- 45
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Harwin
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 50
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.049" (1.25mm)