241255-C8
Manufacturer Part Number:
241255-C8
Manufacturer/Brand:
Elesa USA Corporation
Part of Description:
ERM-SST-P, ADJUSTABLE HANDLES, S
Stock Condition:
100
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Elesa USA Corporation
Product Category :
Handles
Height :
1.496" (38.00mm)
Length - Center to Center :
2.480" (63.00mm)
Material :
Zinc
Mounting Type :
Screw, Bolt
Product Status :
Active
Thread/Screw/Hole Size :
M8
Type :
Rotating
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    RH-KG, DOUBLE-CURVED TUBULAR HAN
    I.147, TAPERED FIXED HANDLES, TA
    I.622, FIXED HANDLES, FIXED HAND
Catalog related products
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"
  • Bud Industries, Inc.
    HANDLE CHROME MTG CTR 1.906"