135101-R2-24.00
Manufacturer Part Number:
135101-R2-24.00
Manufacturer/Brand:
Amphenol RF
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 24"
Stock Condition:
100
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Amphenol RF
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .141
Color :
Copper
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
12.4 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
SMA to SMA
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"
Related products
Part Manufacturer Stock Description
1351 Adafruit 1,813 BARREL CONN 2.1MM SPLITTER
1351 Pololu Corporation 71 MCR MAESTRO 6CHNL USB SERVO CTRL
1351-1 2"X72YD PLS 3M 5,023 3M POLYESTER FILM ELECTRICAL TAP