4609M-901-332LF
- Manufacturer Part Number:
- 4609M-901-332LF
- Part of Description:
- CAP ARRAY 3300PF 50V X7R 9SIP
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacitance :
- 3300pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Size / Dimension :
- 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V