W2A43A470KAT2A
Manufacturer Part Number:
W2A43A470KAT2A
Part of Description:
CAP ARRAY 47PF 25V NP0 0508
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Capacitance :
47pF
Height - Seated (Max) :
0.037" (0.95mm)
Size / Dimension :
0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V