CL14A105MP5NANC
- Manufacturer Part Number:
- CL14A105MP5NANC
- Part of Description:
- CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0504
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacitance :
- 1µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 10 V