W3A43A471JAT2A
Manufacturer Part Number:
W3A43A471JAT2A
Part of Description:
CAP ARRAY 470PF 25V NP0 0612
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Capacitance :
470pF
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
25 V