W3A43C153MAT2A
- Manufacturer Part Number:
- W3A43C153MAT2A
- Part of Description:
- CAP ARRAY 0.015UF 25V X7R 0612
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacitance :
- 0.015µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.053" (1.35mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 25 V