CL31C470KBCNBNC
Manufacturer Part Number:
CL31C470KBCNBNC
Part of Description:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 1206
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Capacitance :
47pF
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V
CL3100 Klein Tools 6,330 200A HOOK METER