CL31F104ZACNBNC
- Manufacturer Part Number:
- CL31F104ZACNBNC
- Part of Description:
- CAP ARRAY 0.1UF 25V Y5V 1206
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacitance :
- 0.1µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- Y5V (F)
- Tolerance :
- -20%, +80%
- Voltage - Rated :
- 25 V
| CL3100 | Klein Tools | 6,330 | 200A HOOK METER |