STX-35A9A-6N-TR
Manufacturer Part Number:
STX-35A9A-6N-TR
Manufacturer/Brand:
Kycon
Part of Description:
CONN AUDIO JACK 5POS T-H
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Kycon
Product Category :
Audio Connectors
Actual Diameter :
Connector Type :
Features :
Gender :
Industry Recognized Mating Diameter :
Insulation Color :
Internal Switch(s) :
Mounting Type :
Number of Positions/Contacts :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Shielding :
Signal Lines :
Termination :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
  • CUI Devices
    CONN RCA JACK MONO 3.2MM PNL MT
    CONN JACK STEREO 3.5MM 5POS