35HDRABN
Manufacturer Part Number:
35HDRABN
Manufacturer/Brand:
Switchcraft / Conxall
Part of Description:
CONN RA 3.5MM STEREO PLUG
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Switchcraft / Conxall
Product Category :
Audio Connectors
Actual Diameter :
Connector Type :
Features :
Gender :
Industry Recognized Mating Diameter :
Insulation Color :
Internal Switch(s) :
Mounting Type :
Number of Positions/Contacts :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Shielding :
Signal Lines :
Termination :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    1 CHANNEL SPLITTER
    DI STIX (INSTRUMENT)
    DUAL ADAPTER BOX
    INSTRUMENT DIRECT BOX
    DI STIX (A/V)
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
  • CUI Devices
    CONN RCA JACK MONO 3.2MM PNL MT
  • Kycon
    CONN JACK STEREO 3.5MM 5POS