FFSD-13-D-04.75-01-N-R
- Manufacturer Part Number:
- FFSD-13-D-04.75-01-N-R
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.396' (120.65mm, 4.75")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)