FFSD-17-D-02.36-01-N-SR
- Manufacturer Part Number:
- FFSD-17-D-02.36-01-N-SR
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key, Strain Relief
- Length :
- 0.197' (59.94mm, 2.36")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)