CDV30FJ681JO3F
- Manufacturer Part Number:
- CDV30FJ681JO3F
- Part of Description:
- CAP MICA 680PF 5% 2000V RADIAL
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacitance :
- 680 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.870" (22.10mm)
- Lead Spacing :
- 0.438" (11.10mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.770" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 2 kV