G125-MC31205L4-0300M
Manufacturer Part Number:
G125-MC31205L4-0300M
Manufacturer/Brand:
Harwin
Part of Description:
1.25MM M/M 12POS 30AWG 300MM
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Harwin
Product Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
12
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)