FFSD-25-S-19.69-01-N
- Manufacturer Part Number:
- FFSD-25-S-19.69-01-N
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.64' (500.13mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)