TCSD-10-D-10.05-01-N
- Manufacturer Part Number:
- TCSD-10-D-10.05-01-N
- Part of Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.838' (255.27mm, 10.05")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)